(096) 382-12-82
Вся Україна(096) 382-12-82
Київ
Графік роботи:
  • Пн-Пт: с 9:00 до 19:00
  • Сб-Вс: выходной

Монтаж опалювального обладнання, систем водопостачання та каналізації

Монтаж опалювального обладнання, систем водопостачання та каналізації
Для правильної роботи систем опалення, водопостачання, а також газових приладів потрібно виконати професійний монтаж з дотриманням всіх правил.
Пропонуємо вигідні умови професійного монтажу:
При покупці газового або електричного малогабаритного обладнання (наприклад газової колонки) Ви отримуєте монтаж в день замовлення по Богуславу, Миронівці, Таращі, Кагарлие, Корсуні Шевченківському.
Замовивши монтаж - доставка БЕЗКОШТОВНО.
Гарантія якості на всі виконані роботи.
Установка устаткування будь-якої складності
Ми піклуємося про Ваш комфорт - тому при замовленні монтажу не потрібно турбуватися про додаткові матеріали для установки.
З чого починається монтаж системи опалення?
 Капітальний ремонт квартири або будівництво будинку включає в себе ремонт, монтаж системи опалення. У будь-якому випадку потрібно зробити попереднє проектування, саме на цій стадії буде розрахована оптимальна система опалення яка дозволить ефективно обігрівати будинок при мінімальних витратах. Система опалення передбачає установку газового котла або котла з альтернативним видом палива, систему розводки труб, монтаж радіаторів. В основному установка газового котла настінного типу виконується в квартирах, в приватних будинках же проводиться монтаж котла підлогового. Установка газового котла виконується для опалення житлової площі, а також нагріву води. Для виконання установки газового котла потрібно дотримуватися всі відповідні норми і технічні вимоги. Після того як підготовлено місце для установки котла і зроблені всі підготовчі роботи потрібно монтувати безпосередньо сам котел. У настінному котлі є вбудований фільтр який забезпечує захист теплообмінника, але що б забезпечити більш якісний захист опалювального приладу на виході потрібно встановити додатковий фільтр води.
Як не робити помилки при виборі теплообладнання?
Перший пуск і установка котла повинні виконуватися кваліфікованими фахівцями. Але Ви можете не турбуватися з цього приводу, працівники інтернет-магазину «Homme» запропонують найбільш підходяще для вашого приміщення обладнання що б максимально заощадити Ваші гроші. Установка твердопаливних котлів Богуслав, Миронівка, Кагарлик, Корсунь-Шевченківський, Тараща, Київська область. Монтаж опалення, а саме заміна газового котла якісно і професійно. Виконуємо монтажні роботи якісними матеріалами за мінімальними цінами.
Homme у Вашому домі