(000) 000-00-00
Вся Україна(000) 000-00-00
Київ
Графік роботи:
  • Пн-Пт: с 9:00 до 19:00
  • Сб-Вс: выходной

Про нас

Наша компанія розпочала роботу ще в 2005 році, як офлайн магазин, але на сьогодні це вже інтернет майданчик надає якісні послуги з продажу та монтажу теплотехніки. За час свого існування нам вдалося зібрати команду фахівців які знають свою справу цього свідчать більше 5000 задоволених клієнтів.

Наша головна відмінність, від всіх інших компаній, це зворотний зв'язок з клієнтом. Тобто звернувшись до нас Ви отримуєте не тільки кваліфіковану консультацію по обладнанню, а й допомогу в проектуванні якісної системи тепло або водопостачання. А так же гарантію того що куплений товар справжній і звернувшись до сервісного центру Вам не відмовлять в обслуговуванні.

Багаторічний досвід дозволив відфільтрувати виробників і укласти домовленості з тими хто випускає якісну продукцію і дає на неї гарантію. Так ми змогли мінімізувати кількість повернень і задовольнити велику кількість клієнтів. Власний сервісний відділ дозволяє якісно проводити гарантійний і пост гарантійний ремонт котлів і колонок торгових марок АTON, NAVIEN, DEMRAD, Данко, Колві, Ferolli, Ariston, DION, Велгас. Консультація в телефонному режимі проводиться в будь-який час дня і ночі, а виїзд фахівця здійснюється в найкоротші терміни.

Тому звернувшись до нас Ви можете бути впевнені що отримаєте якісне й чесне обслуговування за мінімальні витрати. Що б могли з легкістю сказати "А у мене вдома Homme"