(000) 000-00-00
Вся Україна(000) 000-00-00
Київ
Графік роботи:
 • Пн-Пт: с 9:00 до 19:00
 • Сб-Вс: выходной
Код товару: trubochist

Поліно сажотрус засіб для чищення димоходу від сажі

Вiдсутнiй

Оберіть регіон доставки

Ваше місто — Киев
Угадали?
 • Кур'єром по Києву
  100 грн
 • Cамовивіз
  бесплатно
 • У відділення Нової Поштою за передоплатою
  по тарифам перевозчика

Опис Поліно сажотрус засіб для чищення димоходу від сажі

Країна виробник - Польща

 
Принцип дії поліна сажотрус:
 
У процесі горіння «Сажотруса» його компоненти вступають в реакцію, в якості каталізаторів, зі смолистими відкладеннями, руйнуючи їх структуру. На підставі цих процесів, смолисті нальоти руйнуються, стають крихкими, термічно розщеплюються і згоряють. Осад, що випав після процесу очищення, так само видаляється протягом декількох днів під впливом «Сажотруса».
 
Застосування поліна сажотрус: Використовується в будь-яких типах котлів, печей і камінів, що працюють на дровах і вугіллі. Збільшує коефіцієнт корисної дії і термін служби опалювального пристрою. Призводить до ефективного зниження витрат паливного сировини. Запобігає можливість загоряння.
 
Рекомендації: Рекомендується застосовувати Сажотрус за тиждень перед механічним очищенням. Перед безпосереднім застосуванням Сажотруса необхідно прогріти камін / котел / піч. Частота застосування - при щоденному користуванні опалювальних пристроїв - кожні 2 місяці. - при періодичному використанні опалювальних пристроїв - кожні 3 місяці.
 
Інструкція по використанню: Витягніть поліно «Сажотрус» з коробки. Не витягуйте продукт з білою пакувального паперу! Розімніть обидва кінці упаковки і підпаліть з двох сторін. Покладіть поліно «Сажотрус» в ваше опалювальний пристрій. Не знімайте «Сажотрус» з вашого опалювального пристрою до повного його згоряння.
 
Примітка: При згорянні вугілля і дров відбувається виділення диму і сажі, які осідають щільним нальотом на стінках вашого опалювального пристрою і димоходу. Це сприяє не тільки погіршення тяги і зменшення ефективності роботи вашого опалювального пристрою, але і підвищує ймовірність виникнення пожежі. Наслідки забруднення: - зменшення коефіцієнта корисної дії вашого котла / печі / каміна - зменшення тяги - прискорення зносу - підвищення небезпеки загоряння «Сажотрус» являє собою екологічно чистий продукт, компоненти якого, в процесі горіння, діють як каталізатори і забезпечують руйнування структури смолистого нальоту, його термічного розщеплення і подальшого повного згоряння.
 
Поліно Сажотрус забезпечує: - Повну безпеку - Високий коефіцієнт корисної дії вашого котла / печі / каміна - Економію при споживанні опалювальних матеріалів до 15% - Продовження терміну служби вашого котла / печі / каміна - Зручність і простоту обслуговування вашого котла / печі / каміна Новий продукт для очищення димоходів будь-яких типів котлів, печей і камінів, що працюють на дровах і вугіллі. Новий продукт для очищення димоходів будь-яких типів котлів.
 
Склад: Спресовані деревна тирса насичені парафіном і неорганічними сполуками. Містить сульфат міді, який розпадається на каталізують речовини під впливом високої температури.
 
Термін придатності поліна сажотрус: 18 місяців з дати виготовлення

Поліно сажотрус засіб для чищення димоходу від сажі відгуки

Написати відгук

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре