(096) 382-12-82
Вся Україна(096) 382-12-82
Київ
Графік роботи:
 • Пн-Пт: с 9:00 до 19:00
 • Сб-Вс: выходной
Код товару: 501

Проточний фільтр для води FILTER 1 FHV-300

Вiдсутнiй

Оберіть регіон доставки

Ваше місто — Киев
Угадали?
 • Кур'єром по Києву
  100 грн
 • Cамовивіз
  бесплатно
 • У відділення Нової Поштою за передоплатою
  по тарифам перевозчика

Опис Проточний фільтр для води FILTER 1 FHV-300

Потрійна система очищення води Filter 1 - проточна система очищення води від українського виробника (компанія Ecosoft, Київська обл., М Ірпінь), встановлюється під мийку. В основі роботи системи лежить принцип подачі води під тиском через систему (3 ступені) очисних секцій (колб), всередині яких встановлені картриджі різного принципу роботи і призначення. У сукупності ці фільтруючі елементи виробляють комплексну очистку води від: цілого спектра механічних домішок, шкідливих органічних сполук, вільного хлору, хлоровторічних пестицидів, фенолу і нафтопродуктів (бензолу). За рахунок вітчизняного виробництва ця система має найдоступнішу ціну серед свого сегмента. Всі складові системи, крім сполук, виготовляються на заводі компанії Ecosoft, що гарантує її якість і надійність. У цій системі використана система унікальних з'єднань Speedfit виробництва британської компанії John Guest. Такі сполуки здатні витримувати тиск до 6 атмосфер і гарантують стабільну роботу цієї системи протягом багатьох років.
 
   Потрійна система Filter 1 відноситься до проточних систем очищення води і є представником якісних потрійних систем очищення води від компанії Ecosoft за прийнятну ціну. Система досить компактна (ВхШхГ: 310х140х400), що дозволяє без проблем розмістити її під Вашою мийкою.
 
У даній системі 3 ступені очищення води:
 
1. Перший ступінь - (стандарт Slim Line: 2,5 "x10") - Механічне очищення води. Високоякісний поліпропіленовий (хімічно-нейтральний) картридж з пористістю 5 мкм. Видаляє механічні домішки до 5 мікрон: затримує іржу, пісок, окалину, мул та інші механічні домішки. За рахунок цього продовжує термін служби інших картриджів.
 
 Термін служби і ресурс цього картриджа - 1-3 місяці (у міру забруднення механічними домішками), 8000 л
 
2. Другий ступінь - (стандарт Slim Line: 2,5 "x10") - Пом'якшення води. Картридж з катіонообменной смолою (Na +), яка забезпечує процес іонообміну, здійснюючи заміну солей магнію і кальцію на іони натрію. Як результат, у воді з'являється нешкідливий натрій. Іонообмненная смола також видаляє важкі метали і марганець. Завдяки цьому картриджу, запобігає утворенню накипу в приладах і нагрівальних елементах.
 
Термін служби і ресурс цього картриджа - 3-6 місяців (в залежності від кількості вмісту солей жорсткості у воді), 2000 л
 
3. Третій ступінь - (стандарт Slim Line: 2,5 "x10") - Доочищення структури води, коригування запаху і смаку. Картридж з пресованого активованого вугілля (карбонблок). Виконує доочистку води від механічних забруднень розміром до 10 мкм, від хлору і органіки, а також затримує частинки фільтруючих матеріалів з попереднього картриджа. Завдяки вугіллю з кокосової шкаралупи, відбувається коригування смаку і запаху очищеної води. На виході вода має солодкуватий присмак.
 
Термін служби і ресурс цього картриджа - 4-6 місяців, 4000 л
 
* Термін служби картриджів від початку експлуатації - не більше 12 місяців незалежно від обсягу очищеної води
 
      Загальний ресурс комплекту картриджів - 4000 л. Ця потрійна система рекомендується до використання в регіонах з водою, в якій підвищений вміст солей жорсткості.
 
     Корпус системи виконаний в класичному европейcком стандарті 10 SL, що дозволяє використовувати в ньому картриджі більшості інших виробників. Три послідовно з'єднані колби очищають воду від грубих нерозчинних забруднень, органічних сполук, мікроорганізмів, хлору і його сполук, також додатково пом'якшують воду, видаляючи з неї солі жорсткості, важкі метали і марганець.
 
     Потрійна система Filter 1 поставляється з попередньо встановленим комплектом картриджів для очищення водопровідної води або води зі свердловин з підвищеним вмістом солей жорсткості. Розмір осередку першого (механічного) фільтра становить 5 мікрон. У наступній колбі очищення проводиться за допомогою картриджа з катіонообменной смолою (Na +), основне завдання якої - пом'якшення води. Остання стадія - це брикетований активоване вугілля - завершує очищення води від хлору і органіки.

 

Характеристики Проточний фільтр для води FILTER 1 FHV-300

 • Рабочее давление 6 атм
 • Размеры (ШхВхД) 310х140х400 мм
 • Производительность 1 л/минуту
 • Тип очистки Обратный осмос, сорбция, смягчение
 • Тип подключения 1/2"

Проточний фільтр для води FILTER 1 FHV-300 відгуки

Написати відгук

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре